Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Borj Cedria - informace o letovisku

Tuniské letovisko Borj Cedria ležící v blízkosti hlavního města přitahuje turisty svými nádhernými písečnými plážemi, čistou vodou a možnostmi provozování nejrůznějších vodních sportů. Je to skvělá destinace pro odpočinek, dostatečně vzdálená od ruchu velkoměsta, ale zároveň v blízkosti nákupních a zábavních možností.

Přímořské letovisko Borj Cedria má velmi výhodnou polohu mezi mořem a zelenými kopci. Do hlavního města Tunisu je možné se dostat za necelou hodinku vlakem, ale také dále do historicky významného Kartága nebo městečka Sidi Bou Said. Doprava je levná, pohodlná a také bezpečná. Pěšky můžete navštívit nedaleké pobřežní letovisko Hammam Lif. Borj Cedria je tak skvělým útočištěm pro všechny, kdo rádi poznávají nová místa a zpestřují si svou dovolenou výlety. Kratší i delší procházky nabízí také blízké okolí, procházet se můžete po pláži nebo se vám naskýtá možnost prozkoumat nedaleké kopce porostlé bujnou vegetací. Borj Cedria ocení všichni, kdo touží po krásné dovolené. Strávit ji mohou jak aktivně, tak i pasivně povalováním se na pláži a sladkým nicneděláním.

Moře v Borj Cedria je příjemně teplé, protože jde ve skutečnosti o velký záliv rozkládající se mezi poloostrovem Cap Bon a Kartágem. Pláže jsou písečné a v blízkosti hotelů také pečlivě udržované. V hlavní sezóně je každodenně čistí zaměstnanci místních ubytovacích zařízení. Hoteloví hosté mají lehátka a slunečníky na pláži zdarma. V tomto malebném letovisku nabízí ubytování asi jen tři hotely, které se zároveň pyšní luxusními bazény s průzračně čistou vodou a skluzavkami pro děti. Kvalita ubytování je na vysoké úrovni.

Nejznámějším hotelem je čtyřhvězdičkový Carribean World Borj Cedria, v jehož areálu se mimo jiné nachází ještě hřiště na plážový volejbal, tenisový kurt, stolní tenis a minigolf, kdo má zájem, může využít saunu, zajít si do páry nebo na masáž. Součástí hotelového komplexu je samozřejmě soukromá písečná pláž opatřená lehátky a slunečníky.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko