Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Golf v Tunisku

Golfová turistika je v Tunisku velmi rozvinutá, zejména podél tuniského pobřeží najdete celou řadu krásných a velmi dobře vybavených golfových hřišť. Každé z hřišť je možné považovat za skutečnou oázu uprostřed pouště, jsou totiž plné zeleně a často nechybí ani vodní překážky. Vše je citlivě zasazeno do okolní krajiny, aby nebyl narušen její ráz.

Golfový průmysl se ve větší míře začal v Tunisku rozvíjet až v posledním desetiletí, během pár let zde bylo vybudováno několik golfových hřišť té nejvyšší kvality. Tuniská golfová hřiště vypadají jako obrovské zahrady, rostou v nich duby, eukalypty, kaktusy agáve, datlové palmy a mnohdy jsou jejich součástí i stoleté olivové háje. Není se tak čemu divit, že je rádi navštěvují i lidé, kteří nepatří mezi golfové nadšence. Mnohdy se stane, že je nově vybudované golfové hřiště zařazeno mezi přírodní rezervace, vzhledem ke kráse zdejší přírody.

O výstavbu tuniských golfových hřišť se v mnoha případech zasloužili světově proslulí architekti jako například Ronald Fream nebo Martin Hawtree. Vybavili je estetickou dokonalostí a zajímavými technickými překážkami, které dají zabrat jak začátečníkům, tak i pokročilým. Hřiště jsou doplněna jezírky, bunkery, písečnými dunami a obrovským množstvím stromů – připomínají tak pouštní oázy či sultánské zahrady.

Díky tomu, že součástí golfových areálů bývají i hotely, restaurace a wellness centra, dostává se hráčům individuálního přístupu a skvělého servisu. Golfová hřiště bývají situována v blízkosti letišť, přeprava na místo tak nebývá zdlouhavá ani únavná. Právě snadná letecká dostupnost z Evropy přispívá ve velké míře k vysoké návštěvnosti země právě milovníky golfu.

Tuniská golfová hřiště jsou světově uznávaná a patří k těm nejžádanějším. Nabízejí vysoký standard služeb za bezkonkurenční ceny. V současnosti se v Tunisku nachází asi 8 golfových hřišť a to v hlavním městě Tunisu a v blízkosti oblíbených turistických destinací jako je Hammamet, Port El Kantaoui, Monastir nebo Tabarka. Další hřiště najdete také na ostrově Djerba.

Golfová hřiště v Tunisku

Golf de Carthage
Tabarka Golf
Djerba Golf Club
El Kantaoui Golf
Hammamet Jasmine Golf
Hammamet Golf Citrus
Monastir Palm Links
Monastir Flamingo Golf
Oasis Golf Tozeur
The Residence Golf

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko