Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa Sidi Mahres - informace o pláži na ostrově Djerba

Podél severovýchodního pobřeží tuniského ostrova Djerba se táhne pláž Playa Sidi Mahres, která je považována za nejkrásnější a nejnavštěvovanější na ostrově. Právě tuto pláž lemuje největší turistická zóna s řadou hotelů, restaurací a zábavních zařízení. V blízkosti se nachází také 27 jamkové golfové hřiště Djerba Golf Club.

Toto světoznámé golfové hřiště, které bylo slavnostně otevřeno v roce 1995 je dílem britského architekta Martina Hawtreeho. Dnes je považováno za jedno z nejlepších hřišť v oblasti Středomoří a je tak hojně navštěvováno také v zimních měsících. Skládá se ze tří devítijamkových hřišť, z nichž nejtěžší je Les Palmiers. Nejdelší a nejjednodušší částí je La Mer, další malebná devítka doporučovaná začínajícím golfistům se jmenuje Les Acacias.

Djerba Golf Club hráčům nabízí driving range se 40 místy po dvou odpalištích, 6 putting greenů, najdete zde golfovou akademii s profesionálními trenéry, restaurace, bary, stylovou klubovnu i uzamykatelné šatny. Milovníci tohoto rekreačního sportu si na Djerbě jistě přijdou na své.

Playa Sidi Mahres na severovýchodě Djerby je známou turistickou zónou, začíná v letovisku Sidi Mahres a táhne se v délce asi 10 kilometrů až k výběžku Ras Taguermes s černočerveným majákem. Pláž se vyznačuje jemným zlatavým pískem a je omývána azurově modrými vodami Středozemního moře. Je skvělým místem pro provozování vodních sportů, jako je windsurfing, jízda na vodních lyžích nebo potápění. V zimním období se na Playa Sidi Mahres slétají velká hejna plameňáků, což přitahuje davy turistů.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2020

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2020

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko