Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gammarth - informace o tuniském letovisku

Přímořské letovisko Gammarth s několika písečnými zátokami a skalnatými mysy. Jeho nedávno postavené hotely nabízejí hostům nejen všechny vymoženosti současnosti, ale také komfortní služby. Výhodou je také krátká vzdálenost od starověkého Kartága, malebné vesničky Sidi Bou Said a hlavního města Tunis. Vzdálenost od letiště v Tunisu je 30 min. V Gammarthu a jeho okolí jezdí turistický vláček, který vás proveze čtvrtěmi obývanými zámožnými Tunisany. Vláček staví i ve stanici Kartágo.

Gammarth je nádherné přímořské letovisko, jehož vily a velkolepé hotely jsou rozesety na březích několika písečných zátok, oddělených skalnatými mysy. Les eukalyptů a mimóz se táhne podél pobřeží Raouad. Jeho nedávno postavené hotely nabízejí hostům nejen všechny vymoženosti současné doby, ale také vybraný luxus. Zvláště vysoce je ceněn organizátory pracovních schůzek, kongresů atd. Právě proto je tato oblast hojně vyhledávána známými a slavnými osobnostmi. Komfort, který je v letovisku více než samozřejmostí, uspokojí opravdu i ty nejnáročnější klienty.

Gammarth je vyhledáván milovníky historie a golfisty. Najdete zde nejstarší tuniské golfové hřiště s 18 jamkami. Městečko se svými nádhernými plážemi s bílým pískem a azurovým mořem přitahuje turisty z celé Evropy. Na zdejších plážích můžete využít širokou škálu vodních i plážových sportů. Co se týká přírodních krás, má oblast Gammarth také co nabídnout. Obdivuhodný je zejména neobvyklý kontrast, který zde sama příroda vytvořila. Pláže s bílým nebo velmi jemným pískem volně přechází v mohutná skaliska.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko