Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Playa Sidi Mahres - informace o pláži na ostrově Djerba

Podél severovýchodního pobřeží tuniského ostrova Djerba se táhne pláž Playa Sidi Mahres, která je považována za nejkrásnější a nejnavštěvovanější na ostrově. Právě tuto pláž lemuje největší turistická zóna s řadou hotelů, restaurací a zábavních zařízení. V blízkosti se nachází také 27 jamkové golfové hřiště Djerba Golf Club.

Toto světoznámé golfové hřiště, které bylo slavnostně otevřeno v roce 1995 je dílem britského architekta Martina Hawtreeho. Dnes je považováno za jedno z nejlepších hřišť v oblasti Středomoří a je tak hojně navštěvováno také v zimních měsících. Skládá se ze tří devítijamkových hřišť, z nichž nejtěžší je Les Palmiers. Nejdelší a nejjednodušší částí je La Mer, další malebná devítka doporučovaná začínajícím golfistům se jmenuje Les Acacias.

Djerba Golf Club hráčům nabízí driving range se 40 místy po dvou odpalištích, 6 putting greenů, najdete zde golfovou akademii s profesionálními trenéry, restaurace, bary, stylovou klubovnu i uzamykatelné šatny. Milovníci tohoto rekreačního sportu si na Djerbě jistě přijdou na své.

Playa Sidi Mahres na severovýchodě Djerby je známou turistickou zónou, začíná v letovisku Sidi Mahres a táhne se v délce asi 10 kilometrů až k výběžku Ras Taguermes s černočerveným majákem. Pláž se vyznačuje jemným zlatavým pískem a je omývána azurově modrými vodami Středozemního moře. Je skvělým místem pro provozování vodních sportů, jako je windsurfing, jízda na vodních lyžích nebo potápění. V zimním období se na Playa Sidi Mahres slétají velká hejna plameňáků, což přitahuje davy turistů.

 
 

Náš tip

Velký poznávací okruh Srí Lankou

Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera.Velký poznávací okruh Srí Lankou s návštěvou největší buddhistické slavnosti Esala Perahera a dvoudenním pobytem u Indického oceánu. Česká průvodkyně po celou dobu zájezdu a perfektní servis. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko